Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Vlammenzee verwoest boerderij vlak over de grens in Alstätte

269053 brand 3

In een boerderij in Alstätte is woensdagochtend brand uitgebroken. In het voormalige agrarische bedrijf verblijven seizoensarbeiders.

De brand werd woensdag rond 06.45 uur opgemerkt door fietsers. De brand is ontstaan op de bovenste verdieping van de oude boerderij. De oorzaak is nog niet duidelijk. De arbeiders die op deze verdieping verblijven, waren ten tijde van het uitbreken van de brand al op weg naar hun werk. Er zijn dus geen gewonden gevallen.

Het dak van de boerderij is verwoest door de vlammenzee. De schade wordt geschat op 'meerdere tonnen'. Het terrein is afgezet door de politie voor verder onderzoek.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto: Westfälische Nachrichten
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.