Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

VIDEO Haaksbergerstraat in Enschede afgesloten door waterlekkage

269210 waterlek

Aan de Haaksbergerstraat in Enschede is woensdagmiddag een flinke waterlekkage ontstaan. De weg is door de politie in beide richtingen afgesloten voor het verkeer. De afsluiting begint tegenover het oude MST, ter hoogte van Hobo Hifi en loopt tot beddenzaak Auping.

De straat staat ter hoogte van het voormalige ziekenhuis MST blank door het lek. De politie heeft de omgeving afgezet. Zowel de brandweer als Vitens zijn opgeroepen voor de lekkage. Het lek is ontstaan tijdens werkzaamheden, zegt de politie. Als gevolg van de lekkage kampt de omgeving met weinig waterdruk, of zelfs helemaal geen water.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto: Arjan te Bogt.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.