Vorige week presenteerde de gemeente haar Duitslandagenda. Daarin staat hoe Enschede de samenwerking in de grensregio vorm wil geven op het gebied van onderwijs, arbeidsmarkt, bedrijvigheid, bereikbaarheid, veiligheid, duurzaamheid en toerisme. De thema's van de Duitslandagenda lopen als een rode draad door Die Tolle Woche.
Die Tolle Woche wordt dit jaar gehouden van 23 tot en met 29 september, op verschillende locaties in de stad. Het programma biedt voor ieder wat wils, van bestuurders en ondernemers tot scholieren en werkzoekenden, zegt organisator Elize Radema van de gemeente Enschede.
Bereikbaarheid
De gemeente zoekt voor Die Tolle Woche samenwerking met andere partijen en sponsoren, zegt Radema. "Wil je zelf iets organiseren rond Duitsland? Doe dat dan in de laatste week van september in Enschede. Het zou mooi zijn als in de toekomst steeds meer partners bij onze Duitslandweek aanhaken."
Kijk voor het programma op
dietollewoche.eu. Het programma wordt nog aangevuld en uitgebreid.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto: Annina Romita