Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Degradatie voor Nijhuis en promotie voor Makkelie in Europa

274631 bas nijhuis 4

Bas Nijhuis behoort volgend seizoen niet meer tot de elite van het Europese scheidsrechtersgilde. De Enschedeër verdwijnt uit de lijst van de UEFA met daarop de 26 arbiters die in aanmerking komen voor de belangrijkste Europese wedstrijden in de Champions League.

Danny Makkelie maakt juist promotie, want zijn naam prijkt volgend seizoen voor het eerst op de elitelijst. Björn Kuipers is de tweede Nederlander in het elitekorps, de hoogste afdeling van de scheidsrechters in Europa. Hij is op dat niveau al een tijd een vaste waarde.

Nijhuis zakt terug naar de tweede categorie en verkeert daar in het gezelschap van onder anderen Serdar Gözübüyuk en Kevin Blom. Pol van Boekel en Dennis Higler zijn de andere Nederlanders die op internationaal niveau mogen fluiten.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.