Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Bijzondere spoedrit: agenten uit Voorst brengen man naar ernstig zieke vader in MST

277097 nieuwbouw mst 28

Een bijzondere 'spoedrit' voor de politie Voorst dit weekend. Twee agenten besloten een man naar zijn ernstig zieke vader in het Enschedese ziekenhuis MST te brengen.

Ze reden daarvoor ruim 60 kilometer over de A1 vanuit Twello naar Enschede. De agenten delen hun verhaal deze zondag op Facebook.

"Vrijdag- op zaterdagnacht kregen wij rond 01:00 uur van de meldkamer het verzoek om naar een woning in Twello te gaan. De vader van de bewoner zou in kritieke toestand in het ziekenhuis in Enschede zijn opgenomen", schrijven de dienders.

"De toestand was dusdanig slecht dat de mogelijkheid om afscheid te kunnen nemen met de minuut kleiner werd. (...) Mijn collega en ik keken elkaar aan... één blik was genoeg en de ideeën hetzelfde... Om te voorkomen dat meneer zelf hard gaat rijden gaan wij hem brengen."

Wonderbaarlijk
De agenten stapten vervolgens in de wagen en legden het hele stuk vanaf Twello (nabij Deventer) richting Enschede af. Ze reden daarbij naar eigen zeggen niet zo hard als tijdens een spoedrit, maar wel met verhoogde snelheid.

De man kon uiteindelijk op tijd bij z'n vader zijn om afscheid te nemen. Hoewel... dat afscheid kwam er ook weer niet. De vader knapte namelijk wonderbaarlijk snel op. "Via Facebook kregen wij van onze passagier het goede bericht dat, tegen alle medische verwachtingen in, zijn vader de nacht doorgekomen is en dat zijn toestand nu enigszins stabiel is!", schrijft de politie.

De mannen zelf gingen na hun taxirit weer snel terug naar de gemeente Voorst, om hun dienst te vervolgen.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.