Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

FC Twente-Everton in De Lutte nu al uitverkocht

281556 download 2

De oefenwedstrijd tussen FC Twente en Everton wordt komende woensdag gespeeld voor volle tribunes. Alle 3.770 kaarten zijn reeds verkocht.

De wedstrijd wordt woensdag om 19.00 uur gespeeld op het veld van SV De Lutte. De organisatie is in handen van de gastheer in samenwerking met Quick'20, waar het duel aanvankelijk gespeeld zou worden. Omdat het nieuwe hoofdveld in Oldenzaal nog niet gereed is, wijkt men uit naar De Lutte. Rond het veld van SV DE Lutte zijn de laatste dagen tribunes geplaatst, zodat er 3.770 mensen de wedstrijd bij kunnen wonen. Overigens wordt de wedstrijd ook live uitgezonden door Fox Sport.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM - Foto: Jeroen Keizer
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.