De halve finale tussen Nederland en Engeland op het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen is opnieuw uitverkocht. Dinsdag kwamen er 1.600 extra kaarten op de markt, omdat Engeland niet alle beschikbare kaarten afnam. De extra toegangsbewijzen waren echter in een mum van tijd verkocht.
Vanaf 15.00 uur hadden Oranjefans hun laatste kans om kaarten voor de wedstrijd tegen Engeland aan te schaffen. Enkele minuten later gaf de ticketshop van het Europees kampioenschap aan dat er geen kaarten meer voorhanden zijn.
Nederland en Engeland spelen aanstaande donderdag daardoor voor bijna 30.000 toeschouwers in de Grolsch Veste. Het halve finaleduel wordt daarmee de drukst bezochte vrouwenvoetbalwedstrijd in Nederland ooit.
Fanzone en Oranjeparade
De wedstrijd tussen de OranjeLeeuwinnen en de Engelse vrouwen begint donderdag om 20.45 uur. In het centrum van Enschede is op de wedstrijddag een Fanzone. Om 17.45 uur vertrekt er een Oranjeparade naar de Grolsch Veste.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM