Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Voormalig FC Twente-speler Cabral duikt op in Bulgarije

292607 fctwente 276

Jerson Cabral heeft een nieuwe club gevonden in Bulgarije. De oud-aanvaller van FC Twente heeft een contract voor twee seizoenen getekend bij Levski Sofia.

Cabral was transfervrij sinds zijn vorige club, het Franse SC Bastia, afgelopen zomer failliet werd verklaard. De buitenspeler stond van 2012 tot 2016 onder contract in Enschede.

Levski Sofia is alweer de zevende werkgever van de 26-jarige Cabral. Hij speelde ook voor Feyenoord, ADO Den Haag, Willem II en Sparta. Laatstgenoemde club huurde hem het afgelopen half jaar van Bastia.

Succesvol
Cabral komt bij één van de meest succesvolle clubs van Bulgarije terecht. Levski Sofia werd maar liefst 26 keer landskampioen, al was de laatste keer in 2009. Momenteel staat de ploeg derde in de competitie, achter lijstaanvoerder CSKA Sofia en Ludogorets.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.