Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Bloemenzaak Cecilia Engbers sluit na 40 jaar haar deuren in Lonneker

300394 Knipsel 5 1

Umran Dobulga sluit in januari 2018 definitief de deuren van haar bloemenzaak Cecilia Engbers. Daarmee komt er een einde aan een 40-jarig verblijf van de winkel aan de Oldenzaalsestraat.

Dobulga nam de winkel 'pas' 3 jaar geleden over van voormalig eigenares Cecilia Engbers. Toch acht zij nu de tijd rijp om te stoppen. "Ik wil meer tijd doorbrengen met mijn gezin." De bloemist vindt ook dat ze het beroep lichtelijk heeft onderschat. "7 dagen per week in de weer zijn met je zaak, dat hakt er wel in."

Opvolger
Een opvolger is er niet. Voormalig eigenaresse Cecilia Engbers heeft duidelijk gemaakt geen interesse te hebben om de draad weer op te pakken, "en mijn eigen kinderen zijn nog veel te jong", aldus Dobulga.

Sluiting
Voordat de winkel begin 2018 sluit, komt er nog een uitverkoop. Daarna wil Dobulga er definitief een einde aan breien. Een precieze datum heeft ze nog niet in haar hoofd, maar zeker is dat het in januari plaats vindt. "Je zult toch ooit moeten zeggen: genoeg is genoeg."

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. - Foto: Google Maps
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.