Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Techbedrijf Demcon uit Enschede opent vestiging in Delft

302410 603779

De vestiging in Delft van het Enschedese technologiebedrijf Demcon moet binnen vier tot vijf jaar vijftig medewerkers tellen. Dat zei directeur Dennis Schipper maandag tijdens de officiële opening.

Demcon wil in verschillende windstreken van het land technologische talenten aan zich binden. Daarvoor heeft de high-end technologieleverancier naast Twente ook vestigingen bij Eindhoven en in Groningen.

GroeiDemcon groeit dit jaar met 100 medewerkers naar meer dan 400 en ziet de omzet stijgen met 40 procent. Het aantrekken van hoog gekwalificeerde medewerkers moet zorgen voor verdere groei van het bedrijf, dat projecten uitvoert voor grote opdrachtgevers zoals ASML en ook eigen producten op de markt brengt.

Opdrachtgevers We willen de war on talent winnen , aldus Schipper. We werken reeds voor Delftse opdrachtgevers als TNO en Mapper Lithography, maar met een eigen vestiging kunnen we onze kracht breder inzetten voor de regio. Daarbij zoekt Demcon samenwerking met de TU Delft en hogescholen in de omgeving.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM - foto: Wim Corduwener
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.