Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Bestuurder uit Gronau komt om het leven bij verkeersongeval

308623 polizei 54

Een 31-jarige man uit de Duitse grensplaats Gronau is in de nacht van zaterdag op zondag om het leven gekomen bij een verkeersongeval.

Volgens de Duitse politie reed de bestuurder omstreeks kwart voor drie vanuit Gronau-Epe in de richting van Metelen. In een bocht ter hoogte van Nienborg raakte zijn auto door nog onbekende oorzaak van de weg en botste tegen een boom. De bestuurder raakte bekneld in het voertuig. Toen de hulpdiensten arriveerden bleek dat de man aan zijn verwondingen was bezweken. De politie doet onderzoek naar de oorzaak van het ongeluk.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.