Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Kickboksgala WFL volgend jaar in Enschede

308635 kickboksgala 1

De World Fighting League komt begin volgend jaar naar Enschede. Het kickboksgala zal plaatsvinden in de Diekmanhallen. Grote uitdager? Wereldkampioen én Enschedeër Murat Aygün.

De WFL wordt georganiseerd in samenwerking met kickbokslegende Peter Aerts. Op zondag 4 februari is het zover, dan zullen er een avond lang gevechten plaatsvinden in de Enschedese hal. Als hoofdpartij staat Murat Aygün gepland. De Enschedeër won in 2016 3 wereldtitels. Aerts geldt als grote inspirator voor hem. "Peter is mijn manager, mentor en trainer. Samen zijn we een weg ingeslagen die uiteindelijk naar de internationale top moet leiden", zei Aygün eerder.

De World Fighting League vindt in 2018 ook plaats in Engeland en Duitsland. WFL is een Nederlandse organisatie die naar eigen zeggen 'een frisse wind door de vechtsportscene laat waaien'. Op gala-avonden krijgt het publiek drie toernooien en zes superfights te zien. "Dit allemaal met een hoog show en entertainment gehalte, een echt avondje uit dus", aldus de WFL. De eerste tickets zijn inmiddels in de verkoop. Kaartjes kosten 40 euro per stuk.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.