Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

FC Twente jubelt na bekerthriller: €˜Dit is fantastisch €™

314062 308576 fctwente 269

Gertjan Verbeek stuurde zijn spelers nog een keer het veld op, naar de smachtende supporters op de tribune. Genieten, dat stond woensdagavond eindelijk eens centraal in de Grolsch Veste.

In een ware bekerthriller trok FC Twente, na penalty s, aan het langste eind tegen Ajax. Een stunt die bijna niemand verwachte. Het maakte het feest op de tribunes des te groter. Oh oh oh, wat mooi , jubelde Oussama Assaidi, die FC Twente kort voor het verstrijken van de officiële speeltijd op gelijke hoogte zette en de Tukkers zo aan een verlenging hielp.

Hij zat er lekker in , knikte Assaidi, moegestreden. Het was ook een belangrijke, want daarmee haalden we er een verlenging uit. Daarin hebben we werkelijk alles gegeven. Dan is dit fantastisch.

Drommel
De held van de avond werd Joel Drommel. Nadat Adnane Tighadouini namens FC Twente miste in de penaltyreeks en Hakim Ziyech aan de andere kant, redde Drommel in de knock-out op de inzet van Matthijs de Ligt. Heerlijk , benadrukte Drommel. De laatste, de belangrijkste. We zijn door in de beker.

Nee, het was niet van een lijstje. Drommel hield er een ouderwetse tactiek op na. Het is net als in het casino: wachten, wachten en dan de goede hoek kiezen, waar De Ligt schiet.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.