Serey had toen naar eigen zeggen de mooiste dag van zijn leven. Twee jaar later is hij terug voor een bezoekje aan zijn nieuwe vrienden. Zaterdag was de fan in Heerenveen, woensdag is hij er bij als FC Twente thuis tegen AZ speelt.
Het is niet de eerste keer dat Serey terugkeert, sinds de bijzondere ontmoeting vloog hij al vier keer naar Nederland. Bij de mars 1,5 jaar geleden wilde ik perse bij zijn. De manier waarop ik toen bij FC Twente ben ontvangen, door de supporters en de club, heeft zo veel indruk op gemaakt, dat was fantastisch. Dat zegt heel veel over de club en de mensen hier."
Thuis in Chili kijkt hij wedstrijden van FC Twente ook live op tv. "Het lukt niet altijd door een slechte internetverbinding of tijdstip, maar ik wil niets missen.
FC Twente regelde deze week een ontmoeting tussen de fan en de Chileense speler Cristian Cuevas.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede - foto: FC Twente