Hoewel het uiteindelijk 0-4 werd voor de ploeg van trainer John van den Brom, ging dat niet zo makkelijk als de uitslag doet vermoeden. "We hadden het toch best nog wel lastig", vertelde Weghorst na afloop voor de camera's van FOX Sports. "Ze hebben hier natuurlijk ook fantastisch publiek."
Omslagpunt
De aanvaller gaf aan dat de tweede gele kaart voor FC Twente-speler Christian Cuevas wel een omslagpunt was in de wedstrijd. Op dat moment stond het 0-1. "Dat heeft ons uiteindelijk wel geholpen. Ik ben dan ook heel erg blij met de drie punten en de twee doelpunten."
Baby
Tijdens het juichen stopte Weghorst de wedstrijdbal onder zijn shirt, om aan te geven dat er een 'kleine Weghorst' op komst is. "Ja, dat nieuws is nog het allermooist. Ik wilde eigenlijk niet op die manier juichen, maar mijn neefje had gevraagd of ik dat wilde doen als ik scoorde. Toen heb ik beloofd dat ik zo zou juichen, als hij dat graag wilde."
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede.