Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

AUDIO PvdA toont ambitie: Enschede naar 180.000 inwoners

325031 laurens van der veld

Enschede is volgens de lokale PvdA-afdeling dé stad van het oosten. En daarbij hoort volgens de sociaaldemocraten een grootstedelijk centrum en de ambitie om te groeien naar 180.000 inwoners.


Dat betekent dat Enschede nog met ruim 20.000 inwoners moet groeien. "Als je kijkt naar welke mogelijkheden er nog zijn om te bouwen en je dat combineert met het feit dat je als grootste stad in de regio voldoende voorzieningen moet hebben, is het niet gek om te denken dat je een stap je vooruit moet", aldus Van der Velde.

Binnenstad
De PvdA wil dat Enschede zich gaat profileren als grootstedelijk centrumgebied. Maar betekent dat ook dat de binnenstad moet uitbreiden? Laurens van der Velde geeft verslaggevers van Tubantia en 1Twente antwoord op de radio. Beluister het interview hierboven.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede, foto: Frans Nikkels
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.