De optredens voor tienduizenden fans heeft hij inmiddels ingeruild voor een luizenleventje in Enschede. Muziek maken doet hij niet meer. "Op een gegeven moment moet je stoppen. Stop je niet op tijd, dan maak je jezelf belachelijk." Een comeback denkt hij dan ook niet aan. "Ik weet ook niet of dat wel goed zou gaan."
Liefst drie keer komt Lippinkhof in de lijst voor, maar het roept geen speciale gevoelens bij hem op. "Ik heb nog niet naar de lijst kunnen kijken, maar ik vind het een fantastisch initiatief." Dat hij gaat stemmen, staat vast. Op wie wil Lippinkhof niet vertellen. "Ik ga niet vertellen als artiest welke andere artiest mijn stem krijgt."
Stemmen
Herman Lippinkhof valt in de lijst van Top Twente te vinden met bijvoorbeeld 'Een Karavaan of 'Wielwissel midden in de nacht'. Stemmen? Dat kan tot 1 maart via
1twente.nl/toptwente.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede - foto: Still uit video