Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
AUDIO Jorieke won 'Olympische reis' en zag beste vriendin Ter Mors goud pakken
Een avontuur om nooit te vergeten . Zo omschrijft Jorieke Drent haar reis naar de Olympische Winterspelen in Zuid-Korea. Zelf betaalde ze er geen cent voor. De Enschedese won de trip immers door een winactie van Schaatsen.nl, KPN en Team NL.
Redactie 1Twente
20 feb 2018 16:16
Zonder er al te veel van te verwachten schreef Drent zich medio januari in voor de winactie. Binnen een minuut was het gepiept: even per e-mail registreren en een bericht delen op Facebook. Dat bleek uiteindelijk voldoende om de reis van een paar duizend euro binnen te slepen. "Ik stond te shaken op mijn benen toen ik het hoorde en had tranen in mijn ogen. Het is bizar, ik kon het niet geloven", aldus Drent.
Het was overigens niet de eerste keer dat Drent een prijs won via schaatsen.nl. "Ik heb al een keer op het VIP-deck gezeten, en ook nog een keer kaartjes gewonnen voor een NK", knipoogt Drent.
Bijzonder Waar menig schaatsfan al extreem gelukkig wordt van deze prijs, betekende het voor Drent nóg meer. Zij kreeg namelijk de gelegenheid om haar vriendin Jorien ter Mors van dichtbij in actie te zien op een groot internationaal toernooi. Sinds 2006 kennen ze elkaar, toen ze samen op het CIOS in Enschede zaten. Daarna achtervolgden ze elkaar naar Friesland en woonden ze nog even samen in Heerenveen.
PrijzigWas Drent niet de gelukkige geweest bij de winactie, dan had ze de Spelen 'gewoon' thuis moeten zien. "Ik heb even gekeken met mijn moeder en zus of het haalbaar was om er naartoe te gaan, maar alles is erg duur. Daarnaast studeer ik nog en dat maakt zoveel geld vrijmaken lastig."