Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Duitser haalt 24 keer zoveel wiet als toegestaan in Enschede: opgepakt

335760 polizei 64

Het is bekend dat veel Duitsers Enschede bezoeken om er softdrugs te kopen. Maar de Duitse politie stond woensdagavond toch wel even te kijken van de snelheid waarmee een 22-jarige man uit Rheine op en neer naar Enschede was gevlogen voor marihuana.

De 22-jarige werd rond 23.00 uur door de Duitse politie gesignaleerd op de Enschederstrasse in Gronau richting Enschede, met enkele andere jongeren in zijn auto. De agenten zagen hem amper 20 minuten later weer met stevige snelheid langs rijden.

Teveel
De geur van marihuana zei genoeg. De bestuurder kreeg proces verbaal voor het in bezit hebben van 120 gram marihuana, 24 keer zo veel als men in Nederland maximaal op zak mag hebben voor eigen gebruik.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.