Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Enschedeër (19) op straat beroofd van telefoon

336809 politie 2 164

Een 19-jarige man uit Enschede is maandagavond door drie personen beroofd van zijn telefoon in Wezep. Het slachtoffer werd daarbij geschopt en geslagen.

De tiener had maandagavond rond 23.00 uur een afspraak in Wezep. Toen hij de Kolonel D.J. Teesweg inliep, stapten drie personen uit een auto. Zij begonnen de man te schoppen en te slaan, en ontvreemden de telefoon van het slachtoffer.

BivakmutsenTwee van de drie overvallers droegen bivakmutsen. Na de overval reed de auto met daarin de verdachten weer weg.

De Enschedeër werd na de beroving te hulp geschoten door een passerende automobilist. De politie is op zoek naar getuigen van de straatroof.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.