Voor Wouter Smit uit Enschede komt een droom uit: hij kan zich opmaken voor een unieke wereldreis. De 19-jarige student won vrijdag de Q-world tour 2018 op radiozender Q-Music. "Ik kan het echt niet geloven", aldus de gelukkige winnaar.
Smit gaat een maand op wereldreis en bezoekt daarin 9 wereldsteden. In die metropools liggen concertkaartjes voor hem klaar voor shows van de grootste artiesten ter wereld als Ed Sheeran en Justin Timberlake. Op 12 mei begint Smit met een bezoek aan Hong Kong, waar hij een optreden van Bruno Mars bijwoont.
Smit was totaal verbijsterd dat hij van alle tienduizenden kandidaten als laatste overbleef in een zenuwslopende reeks vragen over de Q-world tour artiesten. "Ik kan het echt niet geloven", aldus de winnaar.
De geluksvogel kan zich opmaken voor concertbezoeken aan Bruno Mars in Hong Kong, Sam Smith in Lissabon, Ed Sheeran in Dublin, Katy Perry in Keulen, Harry Styles in Santiago (Chili), Justin Timberlake in Dallas, P!NK in Los Angeles, Taylor Swift in Chicago om in Melbourne te eindigen bij Niall Horan. Op 10 juni keert hij terug in Nederland. De 19-jarige Enschedeër neemt z'n goede vriend Sam uit Maastricht mee op wereldtour.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede.