Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Jensen afwezig door blessure, Tighadouini in basis

341076 fredrik jensen 1

Fredrik Jensen van FC Twente ontbreekt zondagmiddag in het cruciale duel met Vitesse vanwege een voetblessure. Adnane Tighadouini is wel fit genoeg om in de basis te starten en vormt met Oussama Assaidi het aanvalskoppel.

Tighadouini verliet net als Luciano Slagveer afgelopen week vroegtijdig de training en Boere, die op de bank zit, trainde apart van de groep. Thomas Lam is geschorst. Jochem Kamphuis is de leidsman in Arnhem en het eerste fluitsignaal klinkt om 14.30 uur, ook bij de andere acht duels in de Eredivisie. Als de Enschedeërs verliezen, dan spelen ze volgend seizoen in de Eerste Divisie.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.