Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Enschedeër in Gronau gepakt met drugs

341078 drugs gronau

De Duitse politie heeft vrijdagmiddag op de Enscheder StraÃe in Gronau een 31-jarige automobilist uit Enschede aangehouden. De man overhandigde de agenten twee zakjes met daarin een geringe hoeveelheid wiet.

Uit een drugstest bleek dat de man gebruikt had. Hij mocht niet verder rijden en moest voor een bloedtest naar een arts. Mocht daaruit blijken dat hij met drugs op achter het stuur heeft gezeten, krijgt de Enschedeër volgens de Duitse politie een geldboete van 500 euro, een rijverbod van een maand en twee strafpunten in het Duitse centrale verkeersregister. Ook moet hij dan opdraaien voor de kosten van de bloedproef en het onderzoek. Voor het bezit van de wiet kreeg de man proces-verbaal. De drugs zijn in beslag genomen.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede, foto: politie
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.