Reisaanbieder HotellandEvent.com in Enschede is failliet. Een nog onbekend aantal klanten, die een vakantie hadden geboekt of een reis naar de Formule 1 in Barcelona of Disneyland Parijs, zijn hierdoor gedupeerd.
Het bedrijf bood ook voetbalreizen aan, inclusief overnachting en entreebewijs. En arrangementen en groepsreizen. In een sterk concurrerende markt, die meer en meer bepaald wordt door grote multionationale reisbedrijven en geavanceerde technologie heeft HotelandEvent.com als kleinere onafhankelijke reisaanbieder de strijd om de gunst van de klant verloren , schrijft de directie op de website.
De reisaanbieder was niet aangesloten bij de Stichting Garantiefonds Reisgelden (SGR) en de gedupeerden zijn dus hun geld kwijt. Hoeveel dat er zijn is nu nog onduidelijk. Op de website van Radar staan klachten van negentien gedupeerden. Curator is mr. Van Wijk.
Verder werden failliet verklaard:
- Blue Gum vof in Hengelo en de beide vennoten M. Pieters en R. Bekker. Het gaat om een bureau in managagement- en bedrijfsadvies. Curator is mr. Blankestijn.
- Artiest BV, het bedrijf van Lynn Tackaert (30) in Enschede. Tackaert runde theaterschool Flynnk, die is gevestigd aan het Colosseum op Go Planet (boven de duikschool) en begin deze maand al bankroet ging. Tackaert werkt ook als freelance actrice, model, danseres en stemactrice.
- Makers van Communicatie in Enschede (reclamebureau). Curator is mr. Versluis.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede - foto: Pixabay