Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
FC Twente verkoopt meer dan 2.000 seizoenskaarten binnen paar uur
FC Twente is vrijdagochtend begonnen met de seizoenskaartverkoop voor komend seizoen. Aangezien de club komend seizoen niet meer op het hoogste niveau uitkomt, is het de vraag hoeveel jaarkaarten de club verkoopt.
Redactie 1Twente
4 mei 2018 13:12
De eerste uren zijn in ieder geval veelbelovend. Meer dan 2.000 fans verlengden binnen zo'n drie uur hun jaarkaart. Een mooi begin voor de Tukkers. Fans van FC Twente konden zelf kiezen of ze gebruik wilden maken van de twintig procent Eerste Divisie-korting, of dat ze de volle prijs wilden betalen. Hoeveel fans gebruik hebben gemaakt van de laatste keuze is niet bekend.