Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Van den Goorbergh en Niënhuis verlengen bij FC Twente Vrouwen

348000 fc twente vrouwen JPG22

Cheyenne van den Goorbergh (20) en Lois Niënhuis (17) hebben woensdag hun contract bij FC Twente Vrouwen verlengd.

De afgelopen weken tekenden telkens meerdere speelsters bij. Daar tegenover stond onder meer het vertrek van Ellen Jansen en Kika van Es (beiden naar Ajax).

Van den Goorbergh speelt al sinds 2009 bij FC Twente Vrouwen, destijds sloot ze als jong talent aan bij de onder 14 trainingsgroep. Dit jaar was ze een vaste waarde voor FC Twente Vrouwen en mocht ze haar debuut maken in Oranje.

Keepster Niënhuis speelt sinds 2012 bij de club, dit seizoen was haar eerste jaar bij de eerste selectie.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede - foto: FC Twente Vrouwen
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.