De week is weer voorbij, het is weekend! Kom kijken naar Kunst in het Volkspark, ontdek de slootjes van Enschede of doe mee aan een professionele dansworkshop. Hierbij onze uitgaanstips voor dit weekend!
Workshop dansWil jij danslessen volgen van twee van de beste danseressen van Nederland? Dat kan zaterdag bij een workshop bij Kaliber Kunstschool. De workshop is geschikt voor kinderen van 8 tot 18 jaar en je hoeft geen dansachtergrond te hebben. Eerst krijg je een workshop musicaldans van Esmee Cornet, zij is zelf een professionele danseres en heeft meegedaan aan verscheidende grote musical producties zoals The Lion King. Ook krijg je een workshop Moderne dans van Tess Lucassen. Hierbij leer je een stukje van een voorstelling uit haar eigen collectief. Ben je geïnteresseerd? De workshop begint om 10:00 uur en voor 10 euro mag je meedoen.
Tukker TruckRunOp zaterdag is de 27e TruckRun! Dit evenement wil mensen met een verstandelijke beperking een mooie dag laten beleven. Zij gaan samen met vrijwilligers een dag lang genieten van een mooie tocht in een echte truck. Vorig jaar deden er 420 vrachtwagens mee om de grote groep een onvergetelijke dag te bezorgen. De tocht vertrekt bij de Grolsch Veste om 12:00 uur en gaat daarna door een groot deel van Twente.
SlootjesmiddagAltijd al nieuwsgierig geweest wat er in onze onopvallende slootjes zit? Op zaterdag kun je van alles te weten komen over wat er in het water bij jou in de buurt leeft. Hiervoor hoef je niks mee te nemen, schepnetten, bakjes en loeppotjes zijn al geregeld. Er lopen ook medewerkers rond van IVN Enschede voor uitleg en hulp. De toegang is via het pad langs de Bruninkslaan 75 vanaf 13:00 uur. Meedoen kost 1,50 euro per gezin.
Kunst in het VolksparkDit jaar wordt voor de 25e keer Kunst in het Volkspark georganiseerd. Dit 25-jarig jubileum staat in het teken van verbinding. Het evenement staat in het teken van musicals, kunst, muziek en culinaire verrassingen. Op zaterdag wordt veel aandacht besteed aan musicals, vanaf 20:00 uur wordt middenin het Volkspark een musicalspektakel gehouden. Zondag zijn er exposities van wel 165 kunstenaars, er is muziek van onder meer het Orkest van het Oosten en het Twents Jeugd Symfonie Orkest en er is lekker eten. Beide dagen zijn gratis te bezoeken.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede, foto: Lars Smook