Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Gouden schoen Hengelo naar Rik Brinker (Wilhelminaschool)
De Gouden Schoen, de prijs voor beste topscorer in het zaterdag en zondag amateurvoetbal uit de gemeente Hengelo, is gewonnen door Rik Brinker (Wilhelminaschool) met 17 doelpunten.
Emile Urban
10 jun 2018 19:48
Maikel Berends van HVV Hengelo nam de Zilveren Schoen in ontvangst. Hij heeft dit seizoen 14 doelpunten achter zijn naam staan.
Jordy Leis nam de Sportlijn stimulering en waarderingsprijs in ontvangst. Hij is al jaren grensrechter bij Tubantia DS1 en staat dit seizoen ook bij FC Twente 019 langs de lijn.
De uitgereikte onderscheidingen zijn een initiatief van het radioprogramma Sportlijn van Radio Hengelo TV.
Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.