Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Jensen dichtbij overgang naar FC Augsburg

353652 854736

Fredrik Jensen zal woensdag niet op het veld verschijnen als FC Twente begint met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De middenvelder is momenteel in Duitsland om zijn transfer naar FC Augsburg af te ronden.

De Bundesliga-club toonde al eerder interesse in Jensen, die herstellende is van een voetblessure. De 20-jarige Fin heeft aangegeven dat hij toe is aan een nieuwe uitdaging nu Twente is gedegradeerd. Aanvankelijk wenste FC Twente niet mee te werken aan een transfer van Jensen. Wij willen Fredrik in principe niet verkopen, of er moet een niet te weigeren bod komen", zei Evert Bleuming eind mei.

Jensen, die nog een doorlopend contract heeft tot 2020, is afkomstig uit de jeugdopleiding van FC Twente, waar hij als 16-jarige jongen binnenkwam na eerst in de jeugd bij HJK Helsinki te hebben gespeeld. In het seizoen 2016/2017 beleefde hij zijn doorbraak in Enschede.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede - foto: Lars Smook
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.