Hebben jullie airconditioning in de bioscoopzalen? Dagelijks krijgt Kinepolis in Enschede die vraag van klanten. Met deze tropische temperaturen zijn er zeker bezoekers die speciaal voor de airco naar de bioscoop komen , geeft Saskia Hagen van Kinepolis aan.
Sommigen bellen zelfs van tevoren om even te checken of er airco is. Anderen zijn blij verrast als ze naar de film gaan, dat het lekker koel is in de zaal. Ik kan iedereen een verkoelende film-siësta aanraden.
Verkoeling
Tussen 15.00 uur en 17.00 uur was het de voorbije jaren in de zomer niet druk in de bioscoop, maar dat is nu anders, zegt ook Movie Unlimited in Almelo. Wanneer de zon op het huis brandt, zoeken mensen verkoeling. Het is nu gewoon té warm. Je hoort het ook van de gasten. Ze rennen nog net niet naar de zaal toe, maar we zeggen bij de kaartcontrole wel; volg de koele lucht. Dan worden ze al helemaal vrolijk.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede, foto: Annina Romita