Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Vonk vertrekt al bij club uit Gibraltar voor begin competitie

361612 download 1 83

Trainer Theo Vonk heeft het niet lang uitgehouden op Gibraltar. De 70-jarige oud-trainer van Heracles en FC Twente vertrekt al na zes weken bij Glacis United FC. Volgens de club vertrekt Vonk om persoonlijke redenen en gaan beide partijen in goed overleg uit elkaar.

"Het is hoogst ongebruikelijk dat zo vroeg in het seizoen, en een week voor de competitie begint, een coach vraagt om te mogen vertrekken", zo schrijft Glacis United in een verklaring. "Maar we begrijpen de verklaring van Theo volledig en respecteren zijn besluit." Daarnaast geeft de club aan dat Vonk hard heeft gewerkt in de voorbije weken.

Vonk is oud-trainer van FC Twente en Heracles Almelo en is jarenlang inwoner van Enschede geweest. Naast FC Twente en Heracles was Vonk onder meer werkzaam bij AZ, Sparta, Groningen, Roda en het Spaanse Burgos. Of Vonk nog aan een nieuwe uitdaging als trainer begint is niet bekend.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.