Het slachtoffer van de steekpartij maandagavond aan het Willem Wilminkplein in Enschede is een 20-jarige man, zo meldt de politie. Na een ruzie werd hij eerst geslagen en daarna neergestoken. De politie zoekt getuigen van het incident. Maandagavond is al een verdachte aangehouden.
Het 20-jarige slachtoffer werd volgens de politie rond 22.00 uur na een woordenwisseling bij de fontein aan het plein geslagen en daarna in zijn lichaam gestoken. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.
Aan de Van Lochemstraat kon niet veel later een verdachte worden aangehouden. Dat is ook de plek waar de steekpartij aanvankelijk werd gemeld, maar het incident vond plaats op het Willem Wilminkplein.
Na de steekpartij is het gebied rondom het plein een tijd hermetisch afgesloten geweest, vanwege onderzoek door de Forensische Opsporing. De politie roept getuigen van het steekincident op zich te melden via Facebook of 0800-0700.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede