Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

FC Twente-trainer Pusic: €˜Een 0 voor ons spel in de eerste 20 minuten €™

379279 867475 3

FC Twente-trainer Marino Pusic kwam er vrijdagavond na de nederlaag bij FC Den Bosch uit zichzelf mee. Voor de eerste 20 minuten geef ik ons een 0. Het was heel erg slecht van onze kant , zo spaarde hij zijn elftal niet.

Daarna herstelden we ons, en voor die fase tot aan de rust geef ik ons een stevige 7.5. Toen hadden we meer goals moeten maken. Dat laatste klopte, maar de fase van slecht spelen duurde een stuk langer dan Pusic aangaf.

Tot aan de 2-1 van Tom Boere in de 32ste minuut klopte er niets van bij de bezoekers. Pas na die goal herpakte Twente zich, maar vanaf de aftrap na rust was het spel weer ondermaats. Pas in de blessuretijd, met een man meer op het veld, schoot Twente een keer op doel. En dat schot kwam nota bene van verdediger Peet Bijen.

De zwakke tweede helft voorzag de oefenmeester overigens niet van een cijfer. Maar ons spel was zeer teleurstellend.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede, foto: Lars Smook
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.