Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Wijk €˜t Getfert in Enschede krijgt vorm: €˜eigentijds tuindorp €™

379636 getfert

De bouw van negentig nieuwe woningen in 't Getfert is halverwege. Deze week wordt het hoogste punt bereikt.

De bouw verloopt erg voorspoedig , stelt Kristy Nijland van corporatie De Woonplaats vast. In het voorjaar mocht een 'terugkeerder', die voorheen ook in de wijk woonde, het startsein geven. De komende week bereiken de negentig sociale huurwoningen het hoogste punt. De nieuwe woningen vormen samen een eigentijds tuindorp. De toekomstige bewoners kunnen de afronding van het bouwproject nauwelijks afwachten.

Geduld
Nijland geeft aan dat ze nog even geduld moeten hebben. Vanaf het eerste kwartaal van 2019 gaan we beginnen met het opleveren van de eerste woningen aan de Wooldriksweg. Media volgend jaar is de hele wijk klaar. Voor de oplevering van de woningen gaan we samen met de toekomstige bewoners kijken naar het groen in de wijk. De participatie met de bewoners, die mee hebben gekozen voor dit plan, en de duurzaamheid van deze nul-op-de-meterwoningen maken het tot een bijzonder project. Er worden verschillende woningtypes gebouwd: 57 met twee slaapkamers en 33 met drie slaapkamers. De netto huurprijs zal liggen tussen 662 en 700 euro.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede, foto: Robin Hilberink
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.