Ontwerper Jan Doodle opende donderdagochtend zijn eerste pop-up atelier in Hengelo in winkelcentrum Groot Driene. De kunstenaar uit Enschede (Jan Doodle is de artiestennaam van Maurice van Lier, 36) wil mensen op een laagdrempelige manier hun creativiteit laten ontdekken.
Een leegstaand pand tegenover supermarkt Albert Heijn in winkelcentrum Groot Driene is tot en met oudjaarsdag, maandag 31 december, één groot canvas. Bezoekers mogen overal op tekenen, de muren en vloeren worden voorzien van kunst. Maurice legt uit: Veel mensen vinden dat ze veel minder creatief zijn dan dat ze in werkelijkheid zijn. Ik wil die drempels weghalen en mensen juist uitdagen om te ervaren hoe gaaf het is om gewoon te beginnen. Niets is fout, alles is goed!
De kunstenaar zal zelf elke dag van 12.00 tot 16.00 uur in het atelier aanwezig zijn. Toegang tot het atelier is gratis.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede