Verkeer
Stuur appje
Zoek
Nieuws
Enschede

Marino Pusic verrast met keiharde uithaal

410472 Pusic LS 4

FC Twente zette vrijdag weer een stap naar het kampioenschap en dus zou je een blije trainer na afloop verwachten. Niets was minder waar. Marino Pusic liet in een interview op NPO Radio 1 zijn frustraties gaan en haalde fors uit naar zijn werkgever en de regionale media.

De verbale uithaal van Pusic kwam onverwacht, omdat Twente dichtbij de titel is en geen onrust kan gebruiken. Maar uitgerekend de trainer zelf zette vrijdagavond de verhoudingen op scherp in een interview op de radio. Het is geen wonder dat deze club jarenlang in de problemen heeft gezeten, als je ziet dat geen enkele trainer zijn contract heeft uitgediend de afgelopen tien jaar. Dat zegt meer over de manier hoe het er hier aan toe gaat, dan over de trainers , aldus Pusic, die na dit seizoen nog een eenjarig contract heeft bij FC Twente.

Trots
Of het mogelijk is dat ik kampioen word en dan vertrek? In voetbal is alles mogelijk en bij deze club is ook alles mogelijk. Maar ik voel de steun van de mensen in de leiding wel, we werken prima samen. Als je ziet waar we vandaan komen, dan ben ik heel trots op mijn werk.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede, foto: Lars Smook
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.