Verkeer
Stuur appje
Zoek
Nieuws
Enschede

FC Twente baalt van afgelasting: €˜Er staat wel een kampioenschap op het spel €™

411017 888942

Dinsdagmiddag is door de burgemeester van Amsterdam en Ouder-Amstel besloten om de wedstrijd tussen Jong Ajax en FC Twente af te gelasten.De gemeenten waren bang voor wanordelijkheden door de komst van duizenden Tukkers.

Paul van der Kraan, algemeen directeur van FC Twente, baalt van de afgelasting. Hij had liever gezien dat de wedstrijd was doorgegaan. We vinden het uitermate vervelend dat enkele dagen voor deze belangrijke wedstrijd, een duel waar het kampioenschap op het spel staat voor FC Twente, deze beslissing is genomen. Het is heel jammer dat we deze wedstrijd niet kunnen spelen, maar we respecteren het besluit van de burgemeester van Ouder-Amstel en Amsterdam.

Het goede nieuws voor FC Twente is dat het aanstaande maandag in de Grolsch Veste kampioen kan worden door Jong AZ te verslaan. Vrijdag kan het ook nog kampioen worden zonder te spelen, dan moet Sparta thuis verliezen van Helmond Sport.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede, foto: Lars Smook
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.