Verkeer
Stuur appje
Zoek
Nieuws
Enschede

AUDIO | FC Twente Vrouwen gehuldigd in Grolsch Veste, wedstrijd tegen Ajax vervroegd

413123 stadion 1

De wedstrijd van de FC Twente Vrouwen tegen Ajax is aankomende vrijdag vervroegd, vanwege de huldiging van de dames in de Grolsch Veste. De wedstrijd zou aanvankelijk beginnen om 19.30 uur beginnen op Sportpark t Wilbert in Hengelo, maar er wordt vrijdag al om 17.00 uur afgetrapt. De huldiging is na de wedstrijd van de mannen tegen Cambuur.

De FC Twente Vrouwen werden afgelopen vrijdag kampioen na in de blessuretijd te winnen van PSV. Door een gelijkspel van Ajax zijn de Tukkers niet meer te achterhalen en viert FC Twente Vrouwen voor het eerst sinds 2016 weer de landstitel.

Huldiging
Net als de mannen na de winst van de Keuken Kampioen Divisie, verdienen ook de vrouwen een huldiging. De dames worden na afloop van de wedstrijd FC Twente - Cambuur op vrijdag 3 mei gehuldigd in De Grolsch Veste. Selectie en staf krijgen een eerbetoon op het veld van het stadion. Om de festiviteiten mogelijk te maken, is het dus wel nodig om de wedstrijd tegen Ajax in Hengelo te vervroegen naar 17.00 uur.

1Twente sprak met Hans Siers, voorzitter FC Twente Vrouwen. Luister het interview hieronder terug.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.