Die ochtend, rond 7.15 uur, verliet het destijds 46-jarige slachtoffer zijn woning aan de Steenweg om naar zijn werk te gaan. Bij het instappen van zijn auto werd de man geslagen en uiteindelijk zelfs beschoten met een pistool. Hij werd hierbij in zijn zij geraakt.
Het onderzoek naar deze gewelddadige overval werd onlangs weer geopend. Er werd daarbij gebruik gemaakt van nieuwe forensische technieken. Door deze nieuwe technieken heeft de politie uit sporen op het destijds gevonden mes een DNA-profiel kunnen maken. Ook werd er DNA-materiaal gevonden op een portier van de auto. Dit DNA is waarschijnlijk afkomstig van dezelfde persoon als dat op het mes.
Sms-berichten
Afgelopen week besteedde het televisieprogramma Opsporing Verzocht aandacht aan de zaak. Ook werden en ruim 4.500 sms-berichten verstuurd naar mensen die zich destijds in de omgeving van de overval bevonden. Of één van deze tips voor de definitieve doorbraak heeft gezorgd is niet bekend.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede, foto: Still uit televisiefragment van Opsporing Verzocht