Verkeer
Stuur appje
Zoek
Nieuws
Enschede

Motorrijder rijdt 106 waar 50 mag, en mag nu een maand niet in Duitsland rijden

423435 motorcycle 1148963 1920

Een motorrijder uit Enschede mag een maand lang niet in Duitsland de weg op. Hij werd zondagmiddag geflitst op een weg bij de Duitse plaats Coesfeld. De politie heeft een snelheid van 106 kilometer gemeten, waar maximaal 50 kilometer is toegestaan.

De Enschedeër krijgt de rijontzegging thuisgestuurd, net als het verzoek om de boete van 240 euro te betalen. Hij was niet de enige overtreder: volgens de politie van Coesfeld was het aantal overtreders deze zondag veel groter dan normaal.

Gewoonlijk wordt bij een snelheidscontrole 10 procent van de passerende motorrijders bekeurd. Deze zondag reed een kwart van de 230 motorrijders die tussen 10 en 18 uur de meetapparatuur passeerde te hard. Wie tot 20 kilometer per uur te hard rijdt krijgt een waarschuwing, wie nog harder rijdt een boete.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede, foto: Pixabay
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.