Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Nieuws
Hengelo

Collecteweek dierenbescherming van start

De medewerkers en vrijwilligers van de Dierenbescherming gaan van in de week van 29 september tot en met 5 oktober weer langs de deuren voor een donatie. Het redden, opvangen en beschermen van dieren is kostbaar. Daarom vraagt de dierenwelzijnsorganisatie om extra steun van het Nederlands publiek.

In Nederland leven miljoenen dieren. Huisdieren, landbouwdieren en wilde dieren. Deze dieren hebben zelf geen stem en komen daardoor helaas nogal eens in de verdrukking. De Dierenbescherming komt op voor deze dieren. Een aangereden kat, een verwaarloosde hond of een konijn dat achter is gelaten in het park, ze kunnen op de hulp van de Dierenbescherming rekenen.
Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.