Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in

FC Twente vervangt door regenval beschadigde grasmat in De Grolsch Veste

2023 01 16 Nieuwe grasmat Grolsch Veste Foto Stef Heerink FC Twente Media
Stef Heerink / FC Twente Media
Maandag is begonnen met het vervangen van de beschadigde mat

Er komt een nieuwe grasmat in De Grolsch Veste. De afgelopen twee thuiswedstrijden, die in een periode van zware regenval werden gespeeld, hebben het veld flink beschadigd. Maandag is begonnen met de werkzaamheden.

Eerst wordt het oude veld eruit ‘gefreesd’ en vanaf woensdag worden er nieuwe graszoden gelegd.

Verouderd systeem

Het drainagesysteem in De Grolsch Veste is verouderd. Daardoor wordt het vele water dat de afgelopen tijd gevallen is, niet goed afgevoerd. En in deze tijd van het jaar herstelt het veld langzaam. Gezien het aantal thuiswedstrijd dat de komende weken op de rol staat, heeft de club besloten nu in te grijpen.

Zondag om half drie moet het veld gereed zijn. Dan speelt FC Twente thuis tegen FC Utrecht. De werkzaamheden aan het veld worden vrijdag afgerond.

Volledige renovatie

In de zomer van volgend jaar wordt het hele veld gerenoveerd. Inclusief drainage, beregening en veldverwarming. De huidige installaties liggen er sinds 1998.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.