Zo worden er twee 43-jaar oude aquareltekeningen geveild van befaamd sporttekenaar en cartoonist Dik Bruynesteyn. Op de tekeningen staat FC Twente-clubicoon Epy Drost. Bruynesteyn tekende ze live in de uitzending bij Studio Sport, omdat toen net bekend was dat Drost was opgeroepen voor het Nederlands Elftal. Bekijk ze hieronder.
Ook wordt er een vlag geveild uit 1975. Toen speelde FC Twente de finale van de Uefa cup tegen Duitse voetbalploeg Borussia Mönchengladbach. Op de vlag staan handtekeningen van alle spelers van beide teams. Verder worden er nog een aantal voetbalshirt s geveild van voormalig en huidige Twente-spelers, een KNVB bekerwinnaars badjas van Marc Janko en een aanvoerdersband die gedragen is door FC Twente-icoon Blaise N Kufo.
De voltallige opbrengst van alle geveilde items gaat naar FC Twente. De oorspronkelijke eigenaren van de afgedragen items houden er zelf niets aan over.
TV Enschede FM sprak met Frans Van Buren, initiatiefnemer van Twente voor Twente. Beluister dat interview hierboven.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM