Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Politiekoor Twente viert 80-jarig jubileum met galaconcert in Enschede
Politiekoor Twente viert 80-jarig jubileum met galaconcert in Enschede
Muziek
Politiekoor Twente viert 80-jarig jubileum met galaconcert in Enschede
Drie koren en gastartiesten op het podium

Het Politiekoor Twente bestaat tachtig jaar en viert dat op vrijdag 23 oktober met een jubileumconcert in het Muziekcentrum Enschede. Onder anderen sopraan Francis van Broekhuizen en The Diamond Baritones treden op.

Enschede
Vanaf 23 okt 2026
19:30

Het Politiekoor Twente viert vrijdag 23 oktober zijn tachtigjarig bestaan met een concert in het Muziekcentrum Enschede. Het programma bestaat uit optredens van het kinderkoor, vrouwenkoor en mannenkoor, aangevuld met solisten en gastartiesten.

Sopraan Francis van Broekhuizen presenteert en zingt tijdens de avond. Ook The Diamond Baritones, bekend van Holland’s Got Talent, staan op het programma. Pianiste Astrid Aalders begeleidt de koren. Na afloop is er een muzikale nazit met orkest Wheels in de foyer.

wanneer?

Vrijdag 23 oktober 2026. Het concert begint om 19.30 uur. Na afloop is er een muzikale nazit in de foyer.

waar?

Muziekcentrum Enschede, Enschede.


prijs

€ 20 per persoon. Kaarten zijn verkrijgbaar via penningmeester Wim Roelofs, telefonisch via 06-11764194 of per e-mail via [email protected].

Prijzen onder voorbehoud van wijzigingen.