De Week van de Ontmoeting (24-30 september) is een initiatief van Wijkracht Hengelo, waarin extra aandacht is voor elkaar ontmoeten, nieuwe contacten leggen en samen iets ondernemen. Landelijk vindt in deze periode de Week tegen Eenzaamheid plaats, maar Wijkracht kiest bewust voor een positieve en uitnodigende benadering. Ontmoetingspark Slangenbeek haakt hierbij aan en maakt er in week 39 en 40 (21 september t/m 2 oktober) de Weken van de Ontmoeting van.
De tweewekelijkse wijklunch (foto) die gepland is op dinsdag 22 september past perfect in dit initiatief. De wijklunch wordt gehouden in de kantine van ATC'65 aan de Torenlaan. De bijdrage voor de wijklunch is slechts 5 euro per persoon. In de Weken van de Ontmoeting mag iedere betalende deelnemer gratis iemand meenemen.
Tijdens de Weken van de Ontmoeting mag iedereen gratis kennis komen maken met de beweegactiviteiten die Ontmoetingspark Slangenbeek elke week aanbiedt: SamenFit, FlowFit, Wandelen & Ontmoeten en Walking Football. Samen actief zijn biedt ook de mogelijkheid om andere mensen te leren kennen en nieuwe contacten te leggen.
Als afsluiting organiseert Ontmoetingspark Slangenbeek op vrijdag 2 oktober een walking footballtoernooi waar iedereen die dat wil aan mee kan doen én een extra wijklunch.
De huidige deelnemers worden opgeroepen in deze weken een buur, vriend, familielid of iemand anders mee te nemen. Zo kunnen meer mensen kennismaken met het Ontmoetingspark en ervaren hoe fijn het is om samen te bewegen, anderen te ontmoeten en mee te doen. Daarnaast is hen gevraagd zelf met ideeën te komen rondom één van de activiteiten.