Verkeer
Stuur appje
Zoek
Een meivakantie vol OKids
Een meivakantie vol OKids
Actief, Kinderen, Overig
Een meivakantie vol OKids
De vier elementen

Deze meivakantie is er weer genoeg te doen voor de kinderen in Oldenzaal. Er zijn twee dagactiviteiten op woensdagen 22 en 29 april. De vier elementen waren altijd in balans, maar sinds kort is hier verandering in gekomen. Door verschillende spelletjes te doen, kunnen de kinderen de balans weer herstellen. 

Oldenzaal
Vanaf 22 apr 2026
10:00

Beide activiteiten vinden plaats bij de gymzaal van de Bongerd aan de Wieldraaierlaan 120.  Parkeren kan vlakbij het gymzaal gebouw aan Erve Medenboer. Alle basisschoolkinderen zijn welkom, maar de adviesleeftijd is tussen de 5 en 10 jaar. 

Er zijn geen verplichte kosten aan de activiteit verbonden, maar een vrije gift wordt op prijs gesteld. OKids regelt ranja en fruit momenten, maar geen lunch. Kinderen zullen dus een lunchpakketje en ook zaalschoenen mee moeten nemen. Informatie en inschrijven via www.oldenzaalkids.nl

Inschrijven eveneens via www.oldenzaalkids.nl. Lukt het niet om via de website in te schrijven, stuur een bericht naar 06-22880760.

Wat: OKids meivakantie
Wanneer: Woensdagen 22 april & 29 april
Waar: Gymzaal van de Bongerd a/d Wieldraaierlaan 120
Adviesleeftijd: 5-10 jaar (alle basisschoolkinderen zijn welkom)
Kosten: Vrije gift

OKids meivakantie woensdag 22 april (10:00 - 16:00)

OKids meivakantie woensdag 29 april (10:00 - 16:00)

https://oldenzaalkids.nl/meivakantie/
 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

zwemclub van OKids

Deze meivakantie gaat de zwemclub van OKids ook twee keer zwemmen. Op maandagmiddag 20 april naar ons eigen Vondersweijde in Oldenzaal en op vrijdag 1 mei de hele dag bij de Scheg in Deventer. Kinderen die alle activiteiten aanwezig, of gewoon al vaker bij ons (incl. Avonturenclub op zaterdagochtenden) zijn geweest, komen in aanmerking voor een interessante korting. 

Wat: OKids zwemclub 20 april
Wanneer: 13:00 – 17:00
Waar: Vondersweijde
Adviesleeftijd: Kinderen met een zwemdiploma, bekend bij OKids
Kosten: €5,70
 

Wat: OKids zwemclub 1 mei
Wanneer: 10:00 – 18:30
Waar: De Scheg, Deventer
Adviesleeftijd: Kinderen met een zwemdiploma, bekend bij OKids
Kosten: €15,-

https://oldenzaalkids.nl/meivakantie/

 

wanneer?

22 april 2026 10:00

waar?

Gymzaal van de Bongerd a/d Wieldraaierlaan 120 Oldenzaal


prijs

Een vrije gift wordt op prijs gesteld

Prijzen onder voorbehoud van wijzigingen.