Verkeer
Stuur appje
Zoek
Workshop Vriendschap en Verbinding Wierden
Workshop Vriendschap en Verbinding Wierden
Overig
Workshop Vriendschap en Verbinding Wierden
Sociale verbindingen is essentieel

Het onderhouden van sociale verbindingen is essentieel voor ons welzijn, maar soms kan het moeilijk zijn om nieuwe contacten te leggen of bestaande relaties te behouden. Om inwoners van Wierden hierbij te ondersteunen, organiseren De Welle, Evenmens, Avedan en MEESamen de workshop "Vriendschap en Verbinding" op maandagen 11, 18 mei, 1, 15 jun

Wierden
Vanaf 11 mei 2026
19:00

De workshop is bedoeld om mensen te helpen bij het leggen van nieuwe contacten en het versterken van bestaande vriendschappen. Tijdens vier avonden krijgen deelnemers ondersteuning van ervaren professionals. Samen doen ze oefeningen en krijgen ze inzicht in waarom sociale verbindingen zo belangrijk zijn en hoe je deze kunt versterken.


Na afloop van deze workshop weten de deelnemers wat belangrijk is bij het aangaan van nieuwe contacten, hoe je contacten onderhoudt en waar hun kwaliteiten liggen.


Vaardigheden voor het maken van nieuwe contacten

"Eenzaamheid kan op elke leeftijd voorkomen en kan verschillende oorzaken hebben, zoals een verhuizing, scheiding of het verlies van een dierbare", legt een woordvoerder van de organisatoren uit. "We willen mensen helpen om zich zelfverzekerder te voelen in het aangaan van nieuwe contacten en het onderhouden van bestaande relaties."


Eerdere deelnemers aan de workshop hebben de ervaring als waardevol en leerzaam beschreven. Annet, een deelnemer, deelde haar ervaring: "Nu durf ik weer het gesprek met een onbekende aan te gaan, ik voel me veel zelfverzekerder."
 

Data en tijden

De workshop is open voor iedereen en deelname is gratis. De avonden vinden plaats op maandagen 11, 18 mei, 1, 15 juni van 19.00 tot 20.30 uur, bij De Welle aan de Dokter G.H. Beensweg 21 in Wierden.


Aanmelden kan tot 30 april het e-mailadres van de leefstijlcoaches: [email protected] of telefonisch via 0628211065. Meer informatie is ook verkrijgbaar via deze contactgegevens.

wanneer?

11 mei 2026 19:00

waar?

De Welle aan de Dokter G.H. Beensweg 21 in Wierden


prijs

Gratis

Prijzen onder voorbehoud van wijzigingen.