Verkeer
Stuur appje
Zoek
Tourist info Paaswandeling De Lutte
Tourist info Paaswandeling De Lutte
Actief, Overig
Tourist info Paaswandeling De Lutte
Vier de lente met onze sprankelende Paaswandeling

Tweede Paasdag kun je genieten van een prachtige wandeling door het natuurgebied Lutterzand. Onderweg zijn er stops voor koffie met lekkers en een warm hapje.

De Lutte
Vanaf 06 apr 2026
10:00

Vier de pracht van de lente met onze sprankelende Paaswandeling in De Lutte. Een prachtige wandelroute met onderweg een stop voor koffie met lekkers.

Ook is de Paashaas van de partij en zijn er kleurplaten voor de kids.

Trek je wandelschoenen aan, omarm de lente en kom samen met ons de vreugde van Pasen vieren tijdens deze onvergetelijke Paaswandeling in De Lutte.

Over de wandeling
Beleef een prachtige Paaswandeling door het Lutterzand! De start is bij Landgoedcamping Het Meuleman. Onderweg geniet je van koffie met lekkers bij Erve Rolink en tot slot soep bij Restaurant Florilympha. Kies voor de korte route van 5 km of de lange route van 9 km en laat je verrassen.

Aanmelden
Schrijf je in via het formulier en betaal € 9,50 voor volwassenen of € 6,50 voor kinderen t/m 12 jaar. Zo ben je verzekerd van een plek en profiteer je van de voordelige prijs.

Wil je op het laatste moment meedoen? Dan is ter plekke aanmelden ook mogelijk, maar betaal je iets meer (€ 10.00 voor volwassenen, € 7,00 voor kinderen) en alleen contant; er is geen pinautomaat.

Parkeren
In het Lutterzand is de parkeergelegenheid beperkt (parkeerterrein Florilympha en Landgoedcamping Het Meuleman). We raden daarom aan om zo veel mogelijk met de fiets naar de start te komen.

wanneer?

06 april 2026 10:00

waar?

Landgoedcamping Het Meuleman
Lutterzandweg 16a, 7587 LH, De Lutte


prijs

€ 10

Prijzen onder voorbehoud van wijzigingen.