Verkeer
Stuur appje
Zoek
Hulp bij je belastingaangifte in Bibliotheek Hengelo Stad
Hulp bij je belastingaangifte in Bibliotheek Hengelo Stad
Overig
Hulp bij je belastingaangifte in Bibliotheek Hengelo Stad
Spreekuur met deskundige vrijwilligers

Maart komt eraan en dat betekent dat er weer belastingaangifte gedaan kan worden. Niet voor iedereen is dat gemakkelijk. Daarom organiseert Bibliotheek Hengelo Stad in maart en april elke donderdag van 13.30 tot 15.30 uur een gratis Belastingspreekuur.

Hengelo
Vanaf 05 mrt 2026
13:30

Tijdens dit spreekuur helpen deskundige vrijwilligers bij het invullen van de belastingaangifte over 2025, maar ook bij aangiftes van voorgaande jaren. Voor veel mensen is het doen van aangifte namelijk niet zo eenvoudig. Brieven van de Belastingdienst bevatten moeilijke woorden en digitale zaken zoals DigiD maken het soms extra lastig. Ook voor mensen die moeite hebben met de Nederlandse taal of minder digitaal vaardig zijn, is het spreekuur een uitkomst.

Niet alleen mensen met een baan of een uitkering kunnen terecht bij het spreekuur. Ook (minderjarige) jongeren die een bijbaantje hebben (gehad), bijvoorbeeld in een winkel of de horeca, kunnen hulp krijgen bij hun belastingaangifte. In sommige gevallen kunnen zij belasting terugkrijgen.

Het belastingspreekuur is er dus voor iedereen. Je hoeft geen lid te zijn van de bibliotheek om gebruik te maken van deze hulp en er zijn geen kosten aan verbonden.

Om goed geholpen te kunnen worden, is het belangrijk dat bezoekers een geldig legitimatiebewijs meenemen, de aangiftebrief (de ‘blauwe brief’) van de Belastingdienst en hun DigiD met bijbehorende machtigingscode. 

wanneer?

Elke donderdag van 13.30 tot 15.30 in maart en april

waar?

Beursstraat 34, 7551 DG Hengelo


prijs

Gratis

Prijzen onder voorbehoud van wijzigingen.