Verkeer
Stuur appje
Zoek
Langste vlooienmarkt van Nederland
Langste vlooienmarkt van Nederland
Evenement
Langste vlooienmarkt van Nederland
3 km vintage & curiosa op Vliegveld Twenthe

Een markt van drie kilometer lang op Vliegveld Twenthe, met antiek, vintage en tweedehands schatten.

Enschede
t/m 17 aug 2025
09:00

Tijdens het weekend van 16 en 17 augustus vindt de langste vlooienmarkt van Nederland plaats op de start- en landingsbaan van Vliegveld Twenthe. Maar liefst drie kilometer aan kramen met vintage, antiek, tweedehands kleding, accessoires, meubels, speelgoed en nog veel meer.

De markt is geopend van 09:00 tot 16:00 uur op beide dagen. Voor vroege bezoekers is er een speciaal toegangstarief vanaf 07:00 uur. Parkeren is gratis. Betalen van de entree kan contant of met pin (let op: er is geen geldautomaat aanwezig op het terrein).

wanneer?

Vrijdag 16 augustus & zaterdag 17 augustus 2025.

Dagelijks van 09:00 tot 16:00 uur.

Vroege toegang vanaf 07:00 uur.

waar?

Vliegveld Twenthe Evenementenlocatie, Enschede


prijs

-Entree regulier: €6,00 -Entree 65+: €5,00 -Entree t/m 12 jaar: Gratis -Vroege toegang (07:00 - 09:00 uur): €10,00 -Parkeren: Gratis

Prijzen onder voorbehoud van wijzigingen.